Svět za oponou 12

10. srpna 2014 v 12:00 | Sayuri |  Svět za oponou


Sedla jsem si na židli a uvažovala, co se bude teď dít a proč mě tu nechali. Asi po dvaceti minutách nudného čekání jsem se zvedla, že to půjdu omrknout a snad se tu neztratím, když se ve dveřích objevil plesnivec. Tvářil se potěšeně a dokonce mi i jeden úsměv věnovat. Poděšeně jsem zacouvala, než za mě něco vypadlo.
"Tak co? Jak dlouho budu ještě čekat, než mi ukážete tu brácu či co?" snažila jsem se znít bojovně, ale trochu jsem se třásla při pomyšlení na tu cestu.
"Oponu!" opravil mě naštvaně plesnivec.
"No jo, ´Oponu´." zopakovala jsem otráveně. Zamračil se na mě, ale nijak to nekomentoval.
"Tak pojď," vyzval mě, otočil se na patě a vykráčel si to zase ven. Rychle jsem ho raději doběhla a snažila se toho malého plesnivého mužíka raději neztratit z dohledu. Cestou jsem se dívala, jsetli někoho neuvidí. Neměla jsem na mysli někoho určitého, to ne... i když možná... NE! Určitě jsem nehledala toho podivína, co se to se mnou proboha děje?
"Je tu i někdo jiný? Než vy, pan Drane a Ella, samozřejmě." zeptala jsem se plesnivce. Ani se na mě nepodíval a kráčel dál. Trvalo asi pět minut než se mi rozhodl odpovědět.
"Jistě, ale ty nemusíš znát." řekl a šel dál jakoby nic. Jakobych snad byla jen otravnou mouchou či co. Ten mě fakt nemusí. Chodby jsou tu stejné, ať se jde kamkoli a všechny dveře jsou zavřené a neměla jsem bohužel čas zkoušet nahlédnout dovnitř. Již po pěti minutách vám příjde, že chodítev kruzích a cíl vaší cesty je v nedohlednu. Tak jsem se právě cítila a navíc doprovázena tím odpudivým nenávistným staříkem. Zrovna jsem vymýšlela různé způsoby jak ho zamordovat, když se před námi objevily monstrózní kovové dveře. Když říkám monstrózní, tak je to ještě ani zdaleka nevistihuje. Něco takového jsem jaktěživ neviděla. Plesnivec je otevřel pomocí své legitky a dveře se s rámusem otevřely, aby odhalily co se za nimi skrývá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexander Ookami Alexander Ookami | 10. srpna 2014 v 12:37 | Reagovat

Waaaaaa to je neco... ! Uz se tesim dal 8-)

2 Markeet Markeet | Web | 17. srpna 2014 v 10:38 | Reagovat

Ahoj :-) už jsem ti ohledně toho jednou psala takže se omlouvám :-) mohla bych tě poprosit ještě o jeden hlásek co jsi posílala mému kocourovi? odkaz stále na blogu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama