Srdce Hříchu 40

9. května 2014 v 17:40 | Sayuri |  Srdce Hříchu

40.
Karasu Ami


Vzala do rukou medvídka a tím i porušila nějaké mocné kouzlo či pečeť. Nemínila se tím nijak zatěžovat, ale přivedlo ji to na dobrý nápad. S medvídkem v rukou a Mai-chan za sebou přeběhla do svého pokoje, který Kei vydávala za svůj. Ze stolu vyndala papír, ze kterého vystřihla panáčka a na toho napsala jmého svoji sestry. Medvídka obrátila a rozpárala ho tak, aby do něj mohla vložit ten kousek papíru. Přes to pak přelepila pečeť, kterých měla v šuplíku dosti a pak vyslovila ta slova, která ji kdysi naučila matka. Připoutala tak ducha svoji sestry k tomu medvídku a toho mínila připotat k tomuhle domu.
"Smím vědět, co plánuješ?" zeptala se jí zmatená Mai-chan. Otočila se na ni,, díky čemuž si všimla kouřového dýmu ve dveřích. Nebyl moc velký, ale zřejmě někde hořelo a nebylo to daleko.
"Míním připoutat Keiina ducha k tomuto domu, a když už ho zapálila sama... " řekla a popadla přitom Mai za rukáv a táhla ji ven z pokoje. Na chodbě si všimli plemenů, které vycházeli z tetina pokoje. Rychle se vydali po schodech dolů, kde narazili na detektiva.
"Jste v pořádku?" bylo první na co se ptal.
"Jo, jen se musíme dostat do sklepa a tam zahrabat tohodle medvídka. Náš sklep je sice malej, ale naštěstí má hliněné dno." řekla hned Ami a mířila k menším dvířkům, které tvořili něco jako sklep. Na téhle maličkosti kdysi její matka trvala, tehdy tenhle dům stavěli. To nebyla ještě naživu dvojčata a s otcem plánovali velkou rodinu a šťastný život. Toho se jim bohužel nedostalo. Dům dostavěli těsně před jejich pohřbem, teta se o něj sice starala, ale nechtěla děvčata zbytečně stresovat. To proto se tam před měsíce přestěhovali. Kdo by čekal, že to skončí takhle. Zemina tu byla trvdá a Ami nešlo vyhrabat dosttečně velkou jámu, kde by mědvídka celého pohřbila.
"Ukaž," odstrčil ji detektiv a něčím, co sebral na chodbě do zeminy začal hloubit docela rychle díru. Do ni pak vložili medvídka a zasypali ho zeminou tak, aby nikde nic z něho nevyčnívalo. Ami ještě zopakovala ta naučená slova.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama