Srdce Hříchu 36

9. května 2014 v 17:32 | Sayuri |  Srdce Hříchu

36.
Sakamoto Akira


Od slova Kaori dále neposlouchal, co Karasu-san říká. Dokázal myslet jen na jediné. Jeho Kaori je tu jako duch, zde tak blízko mu. Po tom co se dozvěděl, že i další dívka, ke které by byl schopen něco cítit je mrtvá a to dokonce již rok... něco se v něm zlomilo. Mai přešla ke Karasu-san a obajla ji. Ten detektiv společně s Mikasiiným bratrem se k nim taky více přiblížili, i když pro Yoshimu- san to musel být těžké. Něco si říkali, o něčem mluvili a některým tekli slzy, ale to Akiru nezajímalo. Za zády ucítil pohyb, tak se otočil a spatřil pouze stín, který zmizel v chodbě. Bezmyšlenkovitě se za ním vydal. Dovedl ho do kuchyně, kde zády k němu stála blondýnka, kterou by si nikdy nemohl splést, a krájela nějakou zeleninu.
"Kaori?" vyslovil její jméno. Zastavila se v pohybu, ale neotočila se na něj. "Kaori," oslovil ji znovu a chtěl ji k sobě otočit, ale pod jeho dotekem se rozpadla v prach. Nic po ni nezbylo. Místo ní se před ní po chvilce objevila Kei a objala ho, pevně se k němu přitiskla. Bezděčně ji obmotal ruce kolem paží. Spokojeně se přesunula blíže k jeho uchu.
"Nikdo odsut neodejde živý." pošeptala mu do ucha. Ztuhl, ale náhle věděl, že udělá cokoli, co mu řekne. Zem pod nimi pokryla krev a on se rozešel plnit Keiny němé rozkazy. Nemusela mu říkat, co chce udělat. On to věděl. Odešel z kuchyně a vydal se do zahrady, kde leželo v křoví pohozené tělo její tety, hned vedle malé kůlničky, kam měl namířeno. Vešel dovnitř a hledal, co by nejlépe hořelo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama