Srdce Hříchu 35

9. května 2014 v 17:29 | Sayuri |  Srdce Hříchu
Srdce Hříchu

35.
Karasu Ami


Dívala se na ducha svoji nedávno zemřelé kamarádky. Mikasa se netvářila ale nijak nazlobeně, spíše poklidně a čekala na vysvětlení, které si zasloužila jako každý v místnosti. Příchod těch tří ji sice ořekvapi, stejně tak jako i to, že věděli o smrti její sestry... ale nechala to být. Byly totiž důležitější věci.
´Proč?´, ptal se Mikasiin duch. Tsubasa-san ji sledovala stejně jako ji sledovala Ami, a stejně tak mohla odečíst z jejích rtů tu němou otázku.
"Před rokem mě smrt sestry úplně zlomila, než jsem zjisitla, že se ke mně její duch připoutal a ona je pořád se mnou a chce žít. Podle toho, co jsme věděli od matky, bylo možné aby byly v jednom těle dvě duše, i když to šlo jen chvíli a duše se musely snést, jinak následky mohly být katastrofické. Tetina dcera, která byla jen o něco mladší než my se dobrovolně nabídla jako hostitel a teta ji to dovolila." zastavila se a podívala se na nechápavé, naslouchající i udivené a překvapené obličeje všech v místnosti. "Ale to se nepodařilo a tetu to málem zničilo, vinila ze smrti své dcery hlavně sebe. Od té doby jsem zakázala Kei něco takového dělat, ale myslím, že mě neposlechla. Kdykoliv jsem se jí ale pokoušela zastavit, jsem skončila akorát v nemocnici." Všichni ji sledovali a sanžili se všechna fakta nějak spořádat.
"Proč neskusila použít tvoje tělo?" zeptala se Mai-chan trochu plačtivě, ale při všech smyslech. Pro ni a Sakamotu to muselo být nejtěžší všechno pochopit. Podívala se ji přímo do očí.
"Zkusila, ale díky schopnosti, kterou disponuji a kterou před svou smrtí proklínala Kei, to nebylo možné na více jak den a pokaždé to obě moc bolelo. Však párkrát jsem se ve škole obejvila jako Kei." odpověděla ji. Mai-chan to hned pochopila a bylo vidět jak ji to překvapilo.
"Takže jste obě měly tyhle duchovní schopnosti." konstatovala Tsubasa-san.
"Jen mi neříkejte, že ten sériový vrah je duch." podotkl ten neznámý muž.
"Ne, zabíjela moje teta, i když... " řekla zamyšleně Ami.
"Počkat, počkat, ty celou tu dobu víš, kdo vraždil?" zeptal se Mikasiin bratr, i mai-chan tomu co řekla nemohla uvěřit.
"Ne, ne." zavrtěla rázně hlavou, "Měla jsem jen podezření, které jsem si potvrdila trprve včera večer našla tetu s nožem u Mikasy." rychle odůvodnila svá slova. To ostatní ještě více překvapilo.
"Proč jsi to nezavolaal policii?" zeptal se neznámý muž.
"Jak jsem již říkala, teta je asi mrtvá. A kdo vlastně jste?" prohlédla si ho pořádně. Musela si otřít oči, aby viděla lépe.
"Jsem Tsubasa Rei, detektiv." představil se spěšně, "Takže je možné, že tu teď řádí její pomstichtivý duch?" následovala hned otázka. Ami, Mai i Sakamoto si dali dvě a dcvě dohromady. Chvlíli sice koukali z Tsubasy Akemi ne jejího bratra a zpět, než našli alespoň nějakou podobu, ale došli jim, že to je ten její bratr, o kterém mluvila.
"Ne, tetin duch tu není. Necítím ho tu. Je tu jen Kei, Mikasa, Shirai Kaori a jětě někdo koho neznám." odpověděla na jeho otázku a Tsubasa-san mohla jen souhlasit. "Kei si nějaké své duchovní schopnosti zachovala i po smrti, má možnost vyhnat duchy a teba je i polhtit... s její silou, bych se tomu nedivila." špitla.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama