Love&Betrayal 3

16. prosince 2013 v 13:34 | Sayuri |  Love&Betrayal


Tak tady je další kapitolka k Love&Betrayal. První jsem trochu poupravovala, tak se nedivte, když narazíte na něco, co by nějak nesedělo ;-) Teď trošičku pochybuju, že se mi to vejde do plánovaných sedmi kapitolek. no, uvidíme kolik toho nakonec bude. přeji krásné čtení a budu ráda za komenty, ať kladné tak záporné.

Kimi


Včera to bylo divný. Ještě se nestalo, aby YDTown ustoupili. Ale po dlouhé době jsem si konečně zase užila legraci v podobě vtípků na účet nepřítele. Kéž bych se tak do včerejška mohla vrátit, nesnáším školu. A bohužel je středa, takže ještě pár dní bude. Teď jsem dokonce neměla ani hodinu s Lunou. Ta nechodí na hodinu biologie s panem Fisherem, ale s paní Goddarovou. Podle mě to výjde na stejnou oba dva jsou děsní učitelé. Paní Goddarová mě má totiž z chemie. Tam ale díky bohu chodíme s Lunou společně. Od té doby, co se nastěhovala, se mi ve škole líbí více, sice jen na hodinách kdy jsme spolu, ale to neva. A názory učitelských mě nezajímaj.
Podívala jsem se znuděně na mobil, zjistit jak dlouho ještě tahle pitomá hodina bude trvat. Heh, ještě půl hodiny? Já myslela, že uběhla nejmíň hodina. Ach jo, kdy už to skončí a budem moc jít na oběd?


Luna

A zase je tu školní oběd. Kimi na mě dneska nedočkavě čekala u našeho stolu. Hádám, zase měla děsně únavnou hodinu biologie?
"Ahoj, jak se vede?" utahovala sjem si z ní a přitom zaujala místo naproti.
"Haha, fakt vtipné." zamračila se na mě, "Nesnáším Fishera a ty jeho zdlouhavé hodiny." zabreptala a zakousla se do sendviče, který si přinesla z domu. Dneska byly totiž na jídelníčku špagety s podivnou omáčkou, a ty zrovna nemusela. Mně docela chutnaly.
"Co budem dělat dneska po škole?" zeptala jsem se nenuceně. Kimi se na mě chvíli zamyšleně dívala, než jí něco napadlo.
"A co kdybychom se šly podívat do přístavu dole?" navrhla veseleji. V přístavu jsem byla jen jednou a to velice krátce. Bratr si tam byl něco zařídit, tak mě vzal sebou. Jsou tam asi čtyři budovy a šest rybářských lodí. Co jsem slyšela, tak ho moc lidi nevyužívají, ale i tak se přístav zdál být udržovaný.
"To zní dobře." přitakala jsem a Kimi s plnou pusou jen přikývla. Pak ale zpozorněla a upřeně sledovala něco nebo někoho za mými zády. Zmateně jsem se otočila a spatřila Lockyho, jak jde naší směrem a vesele se na mě usmívá. Nevěřila jsem vlastním očím. Došel až k nám a obě nás pozdravil. A když už jsem chtěla něco říct, předběhl mě.
"Ahoj, my se ještě neznáme. Jsem Daniel Hollow." natahoval ke mně ruku s kouskem papírku. "Jen jsem se tě chtěl zeptat, neměla bys dneska po škole čas?" vypadal celkem nesvůj.
"Ehm,…" začala jsem, ale Kimi mě nenechala promluvit.
"Jasně, že má." zvolala vesele a pod stolem do mě kopla nohou. Naznačovala mi tím, že nemám promarnit šanci. Kdyby jen věděla to co já. Podívala jsem se Lockymu, tedy Danielovi, do očí. Bože, jasně že s ním půjdu. A je mi jedno jestli je můj přítel nebo nepřítel. Totálně jsem se do něj zamilovala.
"Jo jistě." odpověděla jsem mu slabě. Sladce se na mě usmál a sklonil se blíž.
"Po škole přesně tady." řekl a odešel. Chvíli jsem ho sledovala.
"Páni ty máš ale štěstí." zněla zasněně Kimi. Podívala jsem se na ni. Lokty měla opřené o stůl a rukama si podpírala bradu. Její oči jen jiskřily.

Alex


Sledoval jsem jak můj spolužák, který se ve škole neobjevil už nejmíň tři měsíce, pozval Lunu na rande. To je divné. Sotva se vrátil do školy, zve neznámé holky na rande? Tohle bylo taky vůbec poprvé, co jsem ho viděl se zajímat o holky. Předtím každou hned odbil, když se ho zeptala, co dělá po škole nebo o víkendu. Došel jsem k holkám.
"Čau, co to bylo?" zeptal jsem se a přitom si sedl vedle Luny. Rozpačitě se na mě usmála a dál se věnovala raději svým špagetám.
"Pozvánka na rande?" navrhla a věnovala trochu zmatený pohled Kimi. Ta jen protočila oči a na moment se zarazila, jak se snažila o něčem přemýšlet.
"Copak nemůže starostův syn pozvat Lunu na rande?" zeptala se ho mírně podrážděně. Luna se zakuckala. Poplácal jsem jí po zádech.
"To jsi nevěděla?" zeptal jsem se usměvavě. Trošku vyděšeně se na mě podívala.
"Starostův syn?" vydechla tu otázku prudce. Vůbec jsem nechápal proč je z toho tak vyjevená, i když je pravda, že je tu ještě nová a starostova syna asi viděla poprvé.
"Jo. Proto je to tak dobrá partie." usmála se na ni Kimi. Něco se mi na tom ale pořád nezdá. I když tomu možná přikládám špatnej význam.

Locky


Luna na mě čekala přesně na místě a sama. Zdála se být dosti nervózní, ale to se jí nedivím. Vždyť jsem její nepřítel.
"Díky, že jsi nikomu neřekla o tom našem,… ehm, setkání. Teda neřeklas o tom nikomu, že ne?" došel jsem k ní a nenápadně si přitom prohlížel okolí.
"Ne." usmála se na mě rozpačitě. Vzal sjem ji za ruku a zamířil na parkoviště ke svému autu. Vůbec se nebránila a v klidu na následovala. Cestou k mému černému land roveru, ani jeden z nás nepromluvil. Za to jsem jí byl vděčný, ale hádám, že v autě to už nevydrží a na něco se mě zeptá.
"Prosím," otevřel jsem jí dveře.
"Děkuji." nasedla si, zabouchl jsem za ni a sám si sedl za volant. Tohle bude dlouhé odpoledne.
"Kam jedeme?" zeptala se, když jsme vyjeli ze školního parkoviště.
"Chtěl bych ti ukázat skrytou louku." odpověděl jsem a zabočil směrem k severnímu lesu. Periferním viděním jsem ještě stačil spatřit její překvapený pohled.
"Ehm," kousla se do rtu, "takže ty jsi starostův syn a ještě,… vůdce YDTown?"
nadhodila a prsty bubnovala do palubní desky. Jak vidím, tak ji už stačili o mě něco říct.
"Tak nějak," přikývl jsem trochu těžce. Nevím proč, ale s ní mi připadá mé přesvědčení špatné. Včera večer mě dokonce napadlo YDTown rozpustit, ale to si bohužel nemůžu dovolit. Kéž by to bylo jednodušší.

Tom


"Kam že šla a s kým?" zeptal jsem se znovu nevěřícně Kimi.
"Na rande se starostovým synem." odpověděla mi už trochu znuděně, "Copak je to tak těžký pochopit?" otázala se. Podíval jsem se ji do očí.
"To že moji sestru pozval na rande syn starosty, je k nepochopení." Položil jsem ji ruce na ramena. Mírně pootevřela ústa, jakoby chtěla něco říct, ale hned je zase zavřela. Vždy se chovala v mojí přítomnosti nějak divně. I když to by nebyla jinak ona, že?
"Asi se mu líbí, ne?" ozval se z mého křesla Alex. Zamračila jsem se na něj. "Co je?" zvedl zmateně obočí.
"Vypadni z toho křeslo, jo." dal jsem mu vysvětlení. Se zabručením něčeho, co jsem mu nerozuměl, se zvedl a já si hned sedl ke spoustě papírů.
"Bude jim to spolu slušet." řekla zamyšleně Kimi a uhla Alexovi, který šel pryč z kanceláře.
"Moje sestra a Daniel Hollow, tohle bude ještě zajímavý." zamyslel jsem se chvíli nad tím a pak se hned pustil do pročítání dnešní pošty.

Gabb


Včerejší akce se moc nepovedla. Právě jsem se procházel po náměstí a hledal Persephonu, která mi poslala esemesku, že se se mnou chce sejít kolem čtvrtý. Pohled mi padl na růžové tričko, které bilo do očí. Ta se prostě pořád musí oblíkat praštěně.
"Gabe! Tady." volala na mě. Došel jsem k ní, seděla na lavičce uprostřed náměstí a v rukou držela dvě kafe.
"Kolikrát ti mám říkat, abys to nedělala ségra?" obořil jsem se na ni otráveně. Po tom zpackaném včerejšku nějak nemám náladu na své obvyklé vtípky. Podala mi jeden kelímek.
"Jasně." protočila nade mnou teatrálně oči. Sedl jsem si vedle ni.
"Tak cos chtěla, žes mi to nemohla říct doma?" zeptal jsem se. Naklonila ke mně hlavu a než promluvila, zkontrolovala okolí, zda nás někdo neposlouchá.
"Chci dokončit to, co Dan začal." řekla s úsměvem. Ona chce unést tu holku, co Locky nezvládl? To se mi líbí.
"Lorry, víš, že máš někdy docela dobré nápady." vstal jsem a natáhl k ní ruku, abych jí pomohl na nohy.
"Díky." vstala a začala si oprašovat kalhoty, "Dáme vědět i ostatním?" vrhla na mě přemýšlivý výraz.
"Dáme. Tohle bude ten nejlepší dárek pro našeho vůdce." zasmál jsem se a s Lorry po boku vyrazil domů. Dneska budu muset vyřídit spoustu telefonátů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 28. prosince 2013 v 0:39 | Reagovat

To je zajímavý... :D moooc.. :D Pokráčko.. požeduji pokračování.. :D

2 Sayuri Sayuri | 1. ledna 2014 v 19:50 | Reagovat

Bude, bude... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama