My Immortal Love 9. - Napadená démony

9. října 2013 v 12:52 | Kyoketsuki |  My Immortal Love
My Immortal Love

Tentokrát mě Alex budit nemusel. Byla jsem vzhůru celou noc díky Kate a jejímu mluvení a běhání mi ve spánku po pokoji. Škody, že ten sekáček na maso není ostrý, hned bych si ho na chvilku půjčila.
Díky Kate jsem dostala málem infark a záchvat smíchu v jednom. Běhala po pokoji a křičela. "Jsem pejsek, a jsem strašně zlá, včera jsem někomu půlku zadku ukousla." Jo to bylo fakt něco, ale když vám to zpívá celou noc tak toho máte plné zuby. To mi můžete zaručeně věřit.
Hezky jsem šla do školy a málem jsem narazila do stromu. Na poslední chvíli mě chytl Alex za ruku a strhl stranou. "Co děláš?" "Kate mluvila clou noc ze spaní." Postěžovala jsem si s hlavou na jeho hrudi. Zasmál se mi a vzal mě do náruče. Nehádala jsem se s ním. Usla jsem.

Vzbudila jsem se na ošetřovně. Poznala jsem ji podle toho smradu. Okamžitě mě přepadla hrůza z doktorů a zdrhala jsem rychlostí blesku. Zastavila jsem se až v lese. Jen jsem si povzdechla a vydala se pomalu domů.
Zničeho nic se kolem mě objevila mlha. Ztuhla jsem bála jsem se jí. Cítila jsem, že v ní něco je a blížilo se to ke mně. Slyšela jsem chrčivý dech. Nedokázala jsem se pohnout. Potom, co se zvuk ozval těsně vedle mě jsem se rozběhla pryč.
Sledovalo mě to a blížilo se to ke mně. "Alexi!!!" Kříčela jsem. Bála jsem se. V tom se objevil přímo přede mnou. Okamžitě se vrhl na ty divné věci za mnou. Safir mu v tom ochotně pomáhal.
Přede mnou přistál Půlměsíc. "Rychle naskoč." Nasedla jsem a on se rozběhl pryč od těch věcí. Jedna nebo dvě nás sledovali. Vyběhli jsme u malého potůčku. Tady skočil a mávl křídly a letěli jsme pryč. Byla to nádhera. Letěla jsem a nebála se. Věřila jsem Půlměsíci, že mě ochrání a Alexovi, že se nenechá zabít.
Odnesl mě domů, mamka byla v práci. Zůstal tu se mnou. Za chvíli se objevil Alex a Půlměsíc se se mnou rozloučil. Alex byl zraněný. Safir řekl, že počká venku. Odvedla jsem Alexe do svého pokoje a ošetřila ho. Sedla jsem si k němu. "Promiň, je to má vina. Měla jsem na tebe počkat."
Alex se na mě podíval a usmál se. Zvedl mi bradu a přinutil mě se me dívat do očí. "Jsem rád, že jsi mě zavolala." Řekl a poté přitiskl své rty na mé. Jemný přesto nádherný polibek. Překvapením jsem pootevřela rty a on svůj polibek prohloubil.
Nakonec jsem se k němu přitulila a usla mu v obětí. Safir se vydal po stopách démonu a to co zjistil se mu vůbec nelíbilo. Poslal je mů otec. Jeden démon jim utekl.
Muž ležící na pohovce se usmál až zablýskli jeho démonické zuby. "Našel jsem tě, Elizabeth." Pomalinku vstal a podíval se z okna. "Tentokrát, tě už tvý lidští přátelé nezachrání, ty padneš a já budu navždy nesmrtelný." Krutě se zasmál a vydal se pro svou dceru.Pokračování >> Odhalená
Předchozí díl >> Alex
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama