My Immortal Love 8. - Alex

9. října 2013 v 12:51 | Kyoketsuki |  My Immortal Love
My Immortal Love

Už vás někdo rozčílil tak moc, že jste ho chtěli přetáhnout třeba i pitomým hřebenem na vlasy? Určitě ano. Alexovi se to taky dnes nádherně povedlo. Ten jeho budíček, mu ještě dlouho nezapomenu. Ochránce, neochránce to přehnal a tak pitomou výmluvu jsem ještě neslyšela. Poslechněte si, co mi udělal.
Zdál se mi krásný sen, že jsem se s Alexem procházela a on mě chtěl políbit. Přiznám se, že bych se nebránila. V tom mi někdo zašeptal do ucha. "No tak vstávej, nestihneš školu." Jen jsem se otočila na druhý bok. "Ještě chvilku, jen co políbím Alexe." Nekoukejte na mě! Byla jsem rozespalá.

"Když se nevzbudíš, tak tě políbím hned teď." Ztuhla jsem a otevřela oči. Nade mnou byl Alex. Okamžitě jsem vystřelila z postele a zírala na něj. "Alexi já tě zabiju!" Vykřikla jsem a vrhla se na něj. Jen se zasmál a chytl mě do náruče.
"Opravdu? Ale to bych ti pak nemohl dát ten polibek." V tu chvíli jsem ho praštila hřebenem do vlasů a on mě raději pustil. "Co tu děláš?!" "Tvé mamince se tě nedařilo vzbudit, tak jsem se nabídl, že tě probudím. Buď ráda, chtěla na tebe vzít vařečku a kýbl studené vody."
"To tě neomlouvá! Ještě jednou mě zkus takhle vzbudit a já tě na místě odstřelím!" Povzdechl si. "Ven!" Řekla jsem a mračila se na něj. "Opravdu nedostanu ani malinkou pusu?" Zeptal se a já po něm hodila knížku. Rychle zmizel v kuchyni. Slyšela jsem jak se ale směje. Já ho fakt zabiju!
Ve škole to byla fakt nuda. V polovině předmětů jsem nedávala pozor, ale byla jsem s učivem napřed, takže jsem to tak nějak neřešila. Pořád jsem myslela na Alexov o probuzení. Sakra! To, že ho chci políbit, jsem před ním opravdu říkat nemusela. Bůh ví, co si teď o sobě a mě bude myslet. Raději jsem ty myšlenky zahnala.
Kate trvala na tom, že mě domů doprovodí. Nehádala jsem se. Po cestě jsme potkali Safira, který se mi omluvil, ale Alexe prý kvůli mně bolí hlava a tak se dnes k nám nepřipojí. Kate se na mě podívala a mě bylo hned jasné, že mě čeká výslech.
Po tom, co jsem Kate vše řekla se začala smát jako na lesy. "Ty jsi opravdu skvělá." Nechápavě jsem se na ni podívala. "Víš, on Alex je elf a jako elf je velmi žádanou partií. Každá by ho chtěla. Je vysoce postavený a nádherný a ty ho tady mlátíš hřebenem a házíš po něm knihy." Měla z toho očividně strašnou srandu.
Na louce se objevil černý kůň. Věděla jsem, že je to Půlměsíc. Šla jsem mu naproti a pohladila ho na hlavě. Kate k nám taky přišla. "Stejně nechápu jak to děláš. Safir i Půlměsíc ti div nezobou z ruky a ostatní by div nezabili." Usmála jsem se.
"Mamka tomu říká dar." Usmála se. Dala mi věci k péči o koně, prý jako dárek za přátelství. Jen si nad ni povzdechla a pak jí poprosdila, aby mi s Půlměsícem pomohla. Trvalo nám to dlouho, ale výsledek stál za to.
Měla jsem divný pocit, že mě něco sleduje, ale nic jsem neviděla. Půlměsíc se zamračil. "Byl tu nějaký démon, vyslal ho tvůj otec. To se mi nelíbí." Nechápal jsem ho. Poslal mě i Kate dovnitř. Kate u nás nakonec přespala a nedala mi pokoj. Usínali jsme až kolem půlnoci a to ještě mluvila za spaní! Myslím, že tu zabiju víc lidí!Pokračování >> Napadená démony
Předchozí díl >> Pegasova smutná minulost
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama