My Immortal Love 6. - Záhadný pegas

9. října 2013 v 12:49 | Kyoketsuki |  My Immortal Love
My Immortal Love

Ráno jsem se vzbudila s pocitem, že se dnes stane něco velmi důležitého. Vyšla jsem před dům. Byla tu Kate i Alex se Safirem. Usmála jsem se na ně. Kupodivu jsem dnes měla dobrou náladu. Také se usmály. V tom se ozvalo vražedné zaržání a kousek od nás přistál černý pegas.
Alex se přede mě postavil, jako by mě chtěl chránit a Safir se rozběhl na pegase. "Ne Safire!" Vlk se překvapeně zastavil a podíval se na mě. "Počkejte." Zašeptala jsem sotva slyšitelně.
Pegas se na mě podíval nenávistně bolestným pohledem. Jako bych mu snad někoho připomínala. Chtěla jsem jít k němu, ale Alex mi v tom zabránil a pevně mě chytl za ruku. "Au! To bolí! Alexi hned mě pusť!"

Pegas viděl, jak mi ubližuje a rozběhl se k nám. Cítila jsem z něj smutek. Stalo se mu něco zlého. Nechtěl ubližovat. Alex mě shodil na zem a rozběhl se proti pegasovi společně se Safirem. Bojovali s ním. Pegas byl rozčílený. Jeho oči zkrvavěli.
"Nechte ho být!" Zakřičela jsem. Oni mě ignorovali. Kate mě chytla za ruku. "Ty něco víš?" "Ne, ale něco cítím. Mohla bych mu pomoci, ale oni mi to nedovolí." Usmála se. V tom se tam objevili kočky a odtrhli ty dva od lehce zraněného pegase.
Pomalu jsem se k němu rozešla. Díval se na mě. Stoupla jsem si až před něj a stála jsem. Zavřela jsem oči a čekala. Alex se snažil ke mně dostat, ale kočky mu v tom bránili. Safir si místo toho sedl ke Kate a čekal co udělám.
Po velmi dlouhé chvíli jsem otevřela oči. Pegas se na mě díval o trochu jemněji. Už nebyl tak nevrlý. Jeho oči se vrátili do černé nebo téměř černé barvy. Viděla jsem v nich velký smutek, bolest a zradu. Kdo ho zradil?
Safir se na nás překvapeně díval. Pegas ke mně sklonil hlavu a očichal si mě. "Jsi stejná jako ona!" Prohlásil. Všem spadla pusa skoro až k zemi. On totiž nemluvil. "Nech ji na pokoji ty hnusnej démone!" Zařval Alex. "Ksakru Kate! Odvolej si ty svoje pitomí kočky!" Tohle Kate urazilo a schválně je nechala, odvolala je jen od Safira.
"Koho myslíš tím ona?" Zeptala jsem se opatrně, nechtěla jsem ho rozčílit. "Dívka pro niž jsem se obětoval a která mě zradila." "Promiň, ale já bych tě nikdy nezradila." Odfrkl si. "Tohle řekla i ona." Posmutněla jsem a nevěděla, co mám dělat.
"Nasedni na mě." Nechápavě jsem se na něj podívala. "Nasedni na mě. Ukážu ti svou minulost." "Nedělej to!" Křikl Alex. "Každý, kdo to zkusil zemřel." Přesto jsem na něj nasedla a cítila jak svět okolo mizí.Pokračování >> Pegasova smutná minulost
Předchozí díl >> Katino tajemství
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama