My Immortal Love 4. - Škola

9. října 2013 v 12:46 | Kyoketsuki |  My Immortal Love
My Immortal Love

Ráno mě vzbudila mamka a já musela chtě nechtě vstávat. Nasnídala jsem se a jela s ní do školy. Tady mi udělala ředitelka přednášku. Nevnímala jsem ji. Bylo mi to jedno.
Odvedla mě do třídy. Zrovna tu učila mamka. Rozhlédla jsem a spatřila jeho. Díval se na mě. "Představ se nám." Skepticky jsem se na mamku podívala. "Znáš mě, ale jinak jsem Elizabeth. Co mám ráda, nebo co ráda dělám je má věc." Řekla jsem a čekala až mě mamka posadí.
Posadila mě k jedné holce. O přestávce se ke mně nahrnuli a představovali se mi. Ten záhadný kluk se jmenoval Alexander a to mi stačilo. Dívka vedle mě se na mě podívala. "Jsem Katherine ale říkej mi Kate. Jsem si jistá, že budeme kamarádky."
Vrhla jsem na ni vražedný pohled. Neměla jsem v plánu hledat si tu kamárady. Nevšímala si toho. Zazvonilo na hodinu a do třídy vešel přísně vyhlížející profesor. Většina třídy vypadala, že z nich vysává sílu. Zasmála jsem se tomu o čem tu přemýšlím.


Učitel se na mě přísně podíval. "Vám připadá můj výklad směšný?!" Většina třída se ho lekla. "A víte, že jo? Jste směšný tak nějak celý." Zůstali na mě všichni zírat. Učitel na mě křičel. Většina z nich pobledla ale já si z něj ještě utahovala. Bylo na čase nasadit novou masku.
Po hodině si začali něco zpívat a nějak vypadali lépe. Alex a Kate na mě zírali. "Moc ho neprovokuj." "Já se ho nebojím, nemůže mi nic udělat. Vím to, neptej se mě jak, ale cítím to." Překvapeně se na mě oba dívali. "Jsi záhada." Prohlásila nakonec Kate.>
Nevím proč, ale chtěla jsem se s ní spřátelit. Později toho budu litovat, ale spřátelím se s ní. Po škole mi Kate nabídla, že mi ukáže město. Kývla jsem. Alex se k nám připojil. Jeho vlk čekal před školou. Hned jsem se k němu sklonila a pohladila ho. Všechny okolo to překvapilo. Byli zvyklí na kousání a né olizování prstů.
"Jak se vlastně jmenuje?" "Řekni ji, že jsem Safir" Překvapeně jsem se na něj podívala. "Ty mluvíš?" Překvapeně se na mě podívali všichni tři. "Ty mi rozumíš?" Kývla jsem hlavou. "Ty asi nebudeš obyčejný člověk." Chtěla jsem se zeptat jak to myslel, ale něco mi řeklo, že mám raději mlčet.
Ukázali mi město a pak mě Alex se Safirem doprovodili domů. Na louce byla malá mlha a bylo slyšet opět to vražedné ržání. Alex mě donutil jít do domu a rychle zmizel v mlze. Mamka udělala večeři, najedli jsme se a já šla spát. Stále jsem myslela na Alexe a dokonce se mi o něm zdálo. Prý jsem ho přivolala do snu a on je teď můj ochránce. Nevím ale co to znamená.Pokračování >> Katino tajemství
Předchozí díl >> Setkání u jezera
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama