My Immortal Love 3. - Setkání u jezera

9. října 2013 v 12:45 | Kyoketsuki |  My Immortal Love
My Immortal Love

Ještě chvíli jsem zírala do lesa, kde ten kluk zmizel a pak jsem se nějak dobelhala do domu. Vzala jsem si lékárničku a vyhrnula si kalhoty. Měla jsem tu nohu pěkně odřenou. Vyčistila jsem si to a zalepila.
Uklidila jsem lékárničku a udělala si něco na oběd. Poté jsem si vzala knihu a šla jsem si na verandu číst. Byla to kniha o elfech a jiných bytostech. Mělo to celkem zajímavý děj, ale já se najednou nemohla soustředit.
Nakonec jsem to vzdala a jen se tak dívala okolo. Bylo tu moc hezky. Ale já na přírodu neměla náladu. Chtěla jsem zpět ke svému starému životu s přáteli, kteří na mě již zapomněli. Ani já sama jsem si už nemohla vzpomenout jaký můj život býval. Bylo to jako by vám ho někdo smazal a řekl vám, že teď budete žít takhle bez ohledu na vás.


Nakonec přijela mamka vypadala spokojeně. Šla jsem za ní do domu. Navečeřeli jsme se. Mamka se najednou usmála. "Mám tu práci." "Opravdu a jakou?" "Budu učitelka na místní škole." "To je fajn. Vždy jsi ráda učila." Odpověděla jsem váhavě. "Nastupuji od zítřka."
Chtěla jsem se rychle vypařit, když mamka řekla to, čeho jsem se obávala. "Od zítřka sem budeš chodit do školy." Hned jsem se otočila a propálila ji vražedným pohledem. "Já nikam nechci! Nezapadnu sem." Mamka se opět jen usmívala. "To nemůžeš vědět, dokud to nezkusíš." "Ale já to nechci zkoušet! Nesnáším tě a tohle věčné cestování z místa na místo!" Zakřičela jsem a rozběhla se pryč. Bylo mi jedno kam běžím. Matně jsem vnímala bolest v noze a temný les kolem mě. Nevěděla jsem jak dlouho běžím ale najednou se přede mnou objevilo jezero.
Zastavila jsem a dívala se na něj. Něco se o mě otřelo. Byl to ten bílý vlk. Netrvalo dlouho a přišel ke mně i on. Byl překvapený. "Co tu děláš?" "Co tím myslíš? Utíkám před mamkou do lesa." Řekla jsem popravdě a zhroutila se do trávy. Noha mě šíleně bolela, ale já jsem to odmítla přiznat.
"Co noha?" "Nic v pohodě." "Nevypadáš na to." Přišel ke mně a vzal mě do náruče. "Hej!" "Tiše. Tady by jsi být neměla." Chtěla jsem se začít hádat, ale jeho pohled mě umlčel. Nesl mě domů, tím jsem si byla jista. Přitiskla jsem se k němu. "Díky." Nevěděl jsem proč jsem děkovala, ale poděkovala jsem.
Odnesl mě na kraj lesa a pak zmizel. Ani se mi nepředstavil. Smutně jsem se za ním dívala. Co to dělám? Snad jsem se nezamilovala? Odbelhala jsem se domů, umyla se a převázala jsem si nohu. Mamka mi řekla, že do školy půjdu ať chci nebo ne. Chvíli jsem ještě myslela na toho kluka a jezero a nakonec jsem usla.Pokračování >> Škola
Předchozí díl >> Kdo je ten kluk?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama