My Immortal Love 15. - Navždy spolu + Epilog

9. října 2013 v 12:58 | Kyoketsuki |  My Immortal Love
My Immortal Love

Prudce jsem rozrazila dveře a málem jsem se zhroutila. Alex byl pobodán a visel zde na trámě. Začala jsem plakat. Okamžitě jsem ho odřízla a uzdravila jeho rány na úkor těch svých. Alex otevřel oči a podíval se ne mě. "Elizabeth? Proč jsi to udělal!" Usmála jsem se. "Ty mi za to stojíš."
Upadla jsem do bezvědomí. Alex mi zkusil ránu zahojit, ale nešlo to. Vzal mě do náruče a odnesl mě ven. Půlměsíc i Safir se na nás vyděšeně dívali. "Musí se napít krve. To by ji mohlo ještě zachránit." Alex se na Půlměsíce překvapaně podíval, ale udělal to.
Pořezal se a nechal svou krev stékat do mých úst. Rána na rameni se mi zahojila a já otevřela oči. Alex mě objal. "Bál jsem se, že tě ztratím." Já se na něj jen usmála. "Alexi, já tě miluji." Usmál se na mě. "Já tebe taky." Zlehka přitiskl své rty na mé. Otevřela jsem ústa a prohloubila polibek.
"Ale no tak nechte si to na doma!" Zaprotestoval Půlměsíc a vysloužil si od Alexe vražedný pohled. Já i Safir jsme se jen zasmáli. "Jestli se vy dva někdy shodnete, tak to bude konec světa." Tomu se zasmáli i oni.
Nasedla jsem na Půlměsíce a Alex na Safira a vydali jsme se domů. Mamka už nás vyhlížela. Když zjistila, že jsme v pořádku objala mě a potom i Alexe a oslavili jsme to. Pár dní jsem byla unavená a ležela, ale Alex mě navštěvovat každý den.
Konečně jsem šla opět do školy. Kate na mě doslova visela a odmítla mě pustit. Pořád opakovala jak moc se o mě bála a že mě už nikdy nezpustí z očí. Já si jen povzdechla a objala ji s omluvou, že jsem ji nechtěla vyděsit a je mi to líto. Bylo to poorvé, co jsem se jí vyznala, že mi na ní také zaléží a ona začala samým štěstím brečet.
Nakonec jsem tu školu nějak přežila. Kate mi slíbila, že mi pomůže s tím, co jsem nestihla a já ji prozměnu na chvilku měla ráda a nelezla mi na nervy. Kdo by se mohl zlobit na někoho tak milého, přátelského a....a.....a neskutečně otravného! No nic, raději jsem šla domů a převlékla se.
Měla jsem rande. A s kým jiným než s Alexem, že? No vydala jsem se k tomu altánku, který mi popsal a už z dálky jsem ho viděla, jak na mě čeká a usmívá se. Nakonec jsem Alexe milovala. Vždycky ho budu milovat. Rozběhla jsem se k němu a dala mu pusu.
Jen se na mě usmál. "Co budeme dnes dělat?" "Ukážu ti svůj svět." Jen jsem se na něj usmála. "Stačí mi, když budeš se mnou." Políbil mě. Můj život už snad nemůže být lepší. V tom na nás skočil Safir a Půlměsíc Alexe kousl. Alex je začal oba honit. Dobře.....můj život může být ještě lepší. Zasmála jsem se a vydala se pomoci Alexovi.

Epilog

Mamka se rozhodla, že zde zůstaneme a už se nikdy nebudeme stěhovat. Byla jsem tak šťastná. Objala jsem ji a celý den jsem se jen usmívala jako idiot. Nic mi nemohlo zkazit náladu.
Večer jsem šla s Alexem k jezeru, když se na mě zvláštně podíval. Ztuhla jsem a nevěla, co mám dělat. "Vezmeš si mě?" Chvíli jsem na něj zírala a pak mu skočila do náruče a vášnivě ho políbila. Usmál se a nasadil mi prsten. "Budu to brát jako ano." Řekl a znovu jsme se začali líbat.....


Předchozí díl >> Poslední tanec
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama