My Immortal Love 14. - Poslední tanec

9. října 2013 v 12:56 | Kyoketsuki |  My Immortal Love
My Immortal Love

Půlměsíc se zastavil a přistál. Oba dva, vlastně tři jsme se s odporem dívali na hrad. "Není jiná možnost, než tam jít." Půlměsíc pohodil hlavou a Safir bolestně zavyl. "My dál nesmíme, bolí to. Nedokážeme se k tomu místu přiblížit. "Omlouvám se! Nevěděla jsem to."
Okamžitě jsem sesedla a oba dva pohladila. "Počkejte na mě tady. Vrátím se s Alexe jak nejrychleji to bude možné." Otočila jsem se k hradu a rázně vykročila. "Elizabeth!" Otočila jsem se na Půlměsíce. "Dávej na sebe pozor. Nepřeháněj to, pokud se to nepovede raději uteč." "Povede se to!"


Otočila se k nim zády a běžela k hradu. Cítila tu temnotu a nenávist, její otec byl opět silnější, ale proti její plné síle to stále bylo nic. Tentokrát se mu postaví a vyzvě ho na poslední souboj. Poslední tanec na život a na smrt. Smutně se usmála a vešla do hradu. Cítila ho. Šla za ním a za chlíli vešla do prostorného sálu.
Její otec si tu seděl jako král a nenávist z něj jen čišela. Vypadal jinak. Změnil se v démona, alespoň z jisté části. Kdysi by se ho bála, ale teď ne. "Je to hezké, že jsi se rozhodla se stavit na návštěvu." Ušklíbla se. "Odvolávám se na prastaré zákony podsvětí a vyzývám na poslední souboj, poslední tanec."
Vypadal více než překvapeně. "Jak o tom sakra víš?! O tom by jsi věděla, leda pokud...." Překvapeně se na mě podíval. "Ty jsi od nich získala sílu." Proti své vůli se zachvěla. Otec se naštvala a shodil pohár s karmínově zbarvenou tekutinou. Poznala Alexovu krev a to jí rozčílilo. "Přijimám." Řekl a vytáhl meč.
Vzala si meč a zaútočila. Jejich meče se do sebe zasekli a oni se dívali jeden druhému do očí. "Co jsi mu udělal?" Usmál se. "Neboj, za chvíli už bude po smrti." Naštvala se a začali bojovat. Vypadali jako by spolu jen tančili. Byl to tanec smrti. Mnohdy je minula čepel jen o milimetr.
Jejímu otci se jí podařilo zranit na paži, ve které třímala meč. Přehodila si ho do druhé ruky a pokračovali v souboji. Nakonec zahodili meče a začali bojovat svou démonickou mocí. I teď to vypadalo jen jako nádherný tanec. Kolem nich létali černá světla síli. Elizabeth však věděla, že Alex ji nutně potřebuje. Cítila to, už neměl moc času. Proto se rozhodla nechat se ovládnou démonem v sobě.
Věděla, že tím příliš riskuje a mohla by někomu ublížit, ale nic lepšího ji nenapadlo. Díky démonu její otec neměl šanci. Démon ho zranil a poté vzal meč. Namířila mu na srdce. "Sbohem, zrádce." Řekla a probodla ho. Srdce jejího otce prasklo a on se rozpadl v prach.
Elizabeth ovládla démona a zhroutila se na zem. Byla vyčerpaná z démona i zranění, které stále krvácelo. Přesto se donutila vstát a vydala se temnými chodbami. Nevěděla, kam to jde. Jen následovala volání srdce....Pokračování >> Navždy spolu - Epilog
Předchozí díl >> Pravá moc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama