My Immortal Love 12. - Oběť

9. října 2013 v 12:55 | Kyoketsuki |  My Immortal Love
My Immortal Love

Nevím, jak dlouho jsem byla mimo ale když jsem se probrala měla jsem na sobě tmavě rudé šaty a bila jsem připoutaná okovy k chladnému povrchu pod sebou. Bolela mě hlava a chtělo se mi spát.
Vzpoměla jsem si. Vyděšeně jsem se rozhlédla kolem sebe. "To není možné...." Otec stojící kousek ode mne se usmál. "Jsi vzhůru? To jsem rád, nerad bych tě zabil aniž by ses mi bránila. Byla by to nuda." Vrhla jsem na něj nejhnusnější pohled jakého jsem byla schopna.
Jen se usmál. "Jistě jsi to místo poznala viď? Tady jsem zabil a rozrthal tvé staré přátele. Byla to zábava, ale tvá matka tě stihla odnést a já nemohl dokonat své dílo." Zasmála jsem se. "Tohle ti neprojde. Možná se Alexovi nepodaří mě zachránit, ale rozhodně mě pomstí a věř, že on by přišel na způsob jak tě zabít!"

"Tvá matka ti neřekla úplnou pravdu viď?" Nechápala jsem. Povzdechl si. "Řeknu to jen jednou tak mě poslouchej. Jsem démon, vždy jsem jim byl a ty jsi démon také ať chceš nebo ne. Tvá krev je přesto vzácná, je v ní nesmrtelnost a velká moc, která měla patřit mě." "Tobě?" "Ano, ale mí předkové ve mně spatřili mou touhu po moci a temnotu a odmítli mi mou sílu dát, místo toho ji vložili do tebe a tvé matky. Pokud tě zabiju budu mít konečně to, co mi právem patří."
Seděla jsem tu a nechápavě se na něj dívala. Jsem démon? Je to vůbec možné? V tom začala odbíjet půlnoc. Otec se jen usmál a šel ke mně. Vrhla jsem na něj vražedný pohled. V mžiku byl u mě a prokousl mi krk. Cítila jse jak mi utíká život, ale nemohla jsem s tím nic dělat. "Alexi..." Zašeptala jsem a opět upadla do bezvědomí. To bezvědomí mě už štve.
V tom ho někdo odhodil a on na něj vrhl vražedný pohled. Byl to Alex. Vysvobodil dívku z okovů a vysadil ji na černého pegase. "Proč jsi mě nezavolala dřív?" Pohladil ji po tváři. "Odnes ji odsud." Pegas jen kývl a rozběhl se pryč. "Myslíš, že ti to dovolím?!" Zakřičel otec, ale bílí vlk ho smetl z cesty a pegas zmizel na temné obloze.
Vrhl se na vlka. Ten rychle uskočil a stoupl si po boku modrookého elfa. Nerad ukazoval své já, ale na plnou moc ho potřeboval. Její otec se jen zasmál. "Máš kuráž, ale to tě nezachrání. Pokud tě nechám naživu a jen tě zajmu, ona se vrátí a sama se mi podvolí a dovolí mi ji zabít."
Alex se znuděně opřel o strom a čekal až se ten chlap vykecá. Připadal mu jako idiot. Začali spolu bojovat. Muž se jen usmíval. "Víš chlapče, jsi dobrý, ale na mě nemáš." Řekl a poslal ho jednou ranou do bezvědomí. Otočil se k vlkovi, který ho chtěl napadnout a odhodil ho. Vlk vstal a kulhavě proti němu vyrazil. "Nech toho! Běž za Elizabeth a řekni ji, že jestli chce svého elfa ještě někdy vidět, příjde na mé sídlo, ten její kůň tam cestu zná......koneckonců to já ho stvořil." Vlk jen zavrčel a zmizel.Pokračování >> Pravá moc
Předchozí díl >> Minulost
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama