My Immortal Love 10. - Odhalená

9. října 2013 v 12:53 | Kyoketsuki |  My Immortal Love
My Immortal Love

Ráno jsem se vzbudila v Alexově obětí. Trochu jsem se lekla, ale vůbec mi to nevadilo. Trochu víc jsem se k němu přitiskla a ucítila dotyk jeho rtů ve vlasech. "Vzbudila jsem tě?" "Ne, ale mile mě překvapila tvá reakce na mou přítomnost." "Jestli ti to vadí tak tě zase praštím hřebenem." Zasmál se a dal mi letmý polibek.
"Dobré ráno, Elizabeth." Usmála jsem se. "Dobré ráno, Alexi." Do pokeje mi vběhl Safir a skočil na nás. "Přestaňte se tady muchlovat. Máme jí hlídat a né líbat!" Alex ho shodil. "Jdi pryč. Zkazil jsi mi to. Mohla se mi konečně přiznat." "A v čem?" Zeptala jsem se podezřívavě. "Že ho miluješ. Včera ho napadlo, že ho musíš milovat."

"A to spadl na hlavu?" "No....možná za to může ta rána hřebenem." Začala jsem se smát. "To jo." Safir se na mě podíval vážným pohledem. "Už ho po hlavě nemlať." Alex začal být nevrlý a já se začala smát. Safir se ke mně přidal a Alex naštvaně utekl z pokoje.
Podívala jsem se z okna. Bylo hezky a já se rozhodla jít radějo do školy, než tu dřepět a bát se, že sem příjdou ty divné věci a pokusí se mi zase ublížit. Safir se usmál a šel najít Alexe. Já jse čekala venku na verandě společně s mamkou.
"Ahoj, Elino. Chyběl jsem ti?" Ztuhli jsme a podívali se pod schody. "Darku..." Zašeptala potichu. Usmál se tak, že by vám naskučila husí kůže i kdyby bylo padesát stupňů ve stínu. "Co tu chceš?!" Zeptala se mamka a stoupla si přede mě. "Samovzřejmě, že chci svou dceru."
"Vypadni! Nedovolím ti, abys Elizabeth opět ublížil." Kolem něj se objevila mlha a ti démoni. "Elizabeth, pojď se mnou a tvá matka zůstane naživu." Ztuhla jsem. "Já s tebou půjdu, jen jí neubližuj." Mamka se na mě nevěřícně podívala. "Alexi." Řekla jsem tiše a šla k němu. Omráčil mě a víc si nepamatuji.
Usmál se. "Zabte ji." V tom se tam objevil Alex a Safir a ochrámńili mou matku, mě však otec odnesl bůh ví kam." Alex se na mamku podíval. "Musíš jí zachránit, on jí zabije." "Co mi to říkáte?" "Je to její otec, ale je démon a ona z části také. Proto nestárneme ani jedna z nás. Utíkáme před ním už dlouho. On ji chce zabít aby byl nesmrtelný. Pokud vypije všehnu její krev bude nejen nesmrtelný ale i neporazitelný. Odvedl ji ke starému obětnímu oltáři, jdi a zachraň ji."
Začalo pršet. Provazce vody smáčeli půdu. U lesa stál bílí vlk a černý pegas a čekali na Alexe. Rozběhl se k nim. "Nemáme čas, musíme si pospíšit. Rychle ke stárému obětnímu oltáři. Zachráním tě, Elizabeth." Nasedl na vlka který se zvětšil a rozběhl se pryč po obloze následován černým pegasem.Pokračování >> Minulost
Předchozí díl >> Napadená démony
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama