Můj pane 9. - Smrt Elizabethina otce

9. října 2013 v 13:43 | Kyoketsuki |  Můj pane
Můj pane

Přítomnost


Vzala jsem do ruky Williamův meč a vrhla jsem na otce vražedný pohled. "Cože? Tohle jsi nikdy neudělala!" Vypadal vyděšeně. Pak se ale zákeřně usmál a vzal si také meč. Pistol hodil na zem mezi nás. "Tak ukaž, co v tobě je."
To nemusel říkat dvakrát. Během chvilky jsem byla u něj a napadla ho. Bránil se. Hrál si se mnou a mě to štvalo. Už jako dítě jsem ho nenáviděla. Nikdy mě za nic nepochválil a byl na mě hrubý. Teď nastal čas pomsty.
Po chvíli ho to přestalo bavit a začal to brát vážně. K jeho velké smůle jsem chodila na hodiny šermu a tak jsem se snadno přizpůsobila a on mi pomalu, ale jistě nestíhal. Nakonec se mi ho podařilo odzbrojit.

Vypadal víc než jen překvapeně. "Už tě mám dost." Zacouvala jsem k jeho zbrani a zvedla ji do rukou. Usmál se. "Opravdu mě zastřelíš? Dokážeš zabít vlastního otce?" Odjistila jsem zbraň a usmála se. "Smaž se v pekle."
Rozběhl se proti mně a já vystřelila. Jeho mrtvola se zhroutila na zem a krev pomalu stékala pod něj. Znovu začalo pršet. Vítala jsem déšť.
Vrátila jsem se k Williamovi a vzala ho náruče. "Williame, vrať se mi prosím! Neumírej mi. Miluji tě, miluji." Věděla jsem, že je to marné. Byl mrtví. Políbila jsem ho na studené rty a začala plakat.

Kouzelná srnka

"Postavila jsi se svému otci." Vzhlédla a dívala se na mne. "Mohu ti pomoci a splnit tvé přání. Mohu tě přenést do minulosti. Pokud se ti podaří probudit v sobě sílu vzepřít se svému otci a obětovat se za toho koho miluješ, bude William žít. Změní to vaší minulost a vy už nebudete umírat, ale nebudete se v budoucnosti znát. To jestli se potkáte, bude jen na vás."

Přítomnost

Smutně jsem se usmála. "Přijímám, nenechám Williama mrtvého. Už nechci, abychom trpěli a věděli, že nikdy nedojdeme šťastnému konci. Chci zažít šťastný konec. Alespoň jednou." Srnka se usmála. "Následuj mne." Šla jsem za ní a za chvíli svět zmizel.Pokračování >> Nová minulost
Předchozí díl >> Williamova smrt
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama