Můj pane 7. - Únos

9. října 2013 v 13:40 | Kyoketsuki |  Můj pane
Můj pane

Přítomnost


Ráno jsem se vzbudila a lekla jsem se. V mém pokoji stál otec. "Kde je mamka?" "Je v práci. Vadí ti být se mnou?" "Ne, jen jsem se lekla." Odešel dolů. Já se oblékla a šla taky dolů. K mé velké smůle jsem tušila, že chystá nějakou boudu.
"Nechci aby si se s ním scházela!" Vyjel na mě jen co jsem sešla schody. "Tak aby bylo jasno do toho, co dělám ti nic není! Nezajímal ses o mě od mých pěti takže se jdi vycpat nebudu tě poslouchat!" Otec se zamračil a uhodil mě.
Bolelo to. Ale víc než fyzická rána mě to bolelo duševně. Věděla jsem, že se teď minulost zopakuje a já s tím nic neudělám. Z očí mi vytryskly slzy. "Williame..." Zašeptala jsem než mě otec uhodil a já upadla do bezvědomí.


William

Cítil jsem, že se něco děje. Rozběhl jsem se k Elizabeth domů. Začalo zrovna pršet, ale déšť jsem skoro nevnímal. Musel jsem se k ní dostat. Cítil jsem, že je v nebezpečí. Neměl jsem jí tam nechávat s jejím otcem.
Jakmile jsem se přiblížil k domu, zamrazilo mě. Auto bylo pryč a dveře zůstali otevřené. Vešel jsem do bytu a celý jsem ho prohledal. Elizabeth nikde nebyla. Začínal jsem propadat panice. Vběhl jsem do kuchyně a všiml jsem si papírku na stole.

"Jestli jí chceš ještě někdy vidět, příjdeš na tu skrytou louku do lesa. Víš, kterou myslím. Tam, kde to všechno začalo."

Sevřel jsem ruce v pěst a bouchl do stolu. Sakra! Mělo mi to dojít, že jí něco udělá! Rychle jsem ten papírek spálil a rozběhl se do lesa. Nedolím mu, aby jí ublížil!

Přítomnost


Probudila jsem se a bolela mě hlava. Nade mnou stál můj otec. Byli jsme v lese. Ztuhla jsem. "To není možné..." Na téhle louce ho otec zabil. Podíval se na mě. "Neboj se, za chvíli sen dorazí ten tvůj William a pak to hezky a rychle skončíme."
Chvíli jsem na něj zírala než mi to došlo. "Ty ho...." Nedokázala jsem to vyslovit. "Ano, chci ho zabít." Řekl a krutě se usmál. Vzepřela se ve mně vlna vzteku. Chtěla jsem vstát, ale motala se mi hlava a já se dokázala jen posadit a čekat na smrt.Pokračování >> Williamova smrt
Předchozí díl >> Návrat otce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama