Magic piano 1. - Splněný sen

30. října 2013 v 19:39 | Kyoketsuki |  Magic Piano ( Starish - Yaoi )
Magic

Stal jsem uprostřed náměstí a marně jsem přemýšlel, jak se dostat ke Starish a splnit sen mojí malé sestřičce. Ahoj, jsem Hiro, mám bílé vlasy a modré oči. Naši rodiče zahynuli při autonehodě a moji sestru dali do dětského domova, marně se ji s tama snažím dostat a chtěl bych ji alespoň splnit její sen.

Někdo do mě vrazil a já spadl. Mé písně se rozletěli společně s obrázky mé sestry a dopadli všude kolem mě. "Moc se omlouvám." Zazněl cizí hlas. Vzhlédl jsem. Byl to Ittoki Otoya ze Starish. Ostatní tu byli taky. Pomohli mi sesbírat listy. Nanami si jeden prohlížela. "To jsi psal ty?" Zeptala se mě nejistě. Vzal jsem si papír na kterém byla píseň o smrti našich rodičů.


Smutně jsem se usmál. "Ano, tohle mi pomohlo složit kouzelné piano." "Kouzelné piano?" "V naší rodině se dědí vzácné bílé piano, ono samo si vybere, kdo na něj bude hrát. Naposledy si vybralo mého praprapraprapradědečka a teď si zvolilo mě." "Žádné piano není kouzelné." "Následujte mě, Starish." Šli za mnou až ke mně domů. Byl to chudý domek, kterému dominovalo ono piano.

"Masato, ty hraješ na piano, zkus na něj zahrát." Sedl si k němu a začal hrát. Piano nejdříve mlčelo a pak začalo vydávat příšerné skřeky. Přestal hrát a zíral na něj. Usedl jsem vedle něj a začal hrát ukolébavku pro mou malou sestru. "Malý medvídek ve tvém objetí, je čas noci, čas snít, zavři svá očka princezno, ať se ti zdá něco hezkého, tak dobrou noc, sestřičko, měj sladké sny moc." Dokončil jsem a ucítil, že mi po tváři těče jedna zbloudila slza.

Utřel jsem ji a podíval se na fotku mé sestry. "Promiň, Yuki, nepodařilo se mi to." "Co?" Zeptal se Ittoki. "Naši rodiče zemřeli a mou malou sestru mi vzali a nechtěji mi ji vrátit. Jejím snem je potkat Starish. Slíbil jsem ji, že ji zařídím aby se s nimi setkala, ale v tomto světě je to těžké. Poslední co mi zbylo je tento slib. Nikdy jsem své sliby neporušil, ale obávám se, že tentokrát slib nesplním."

"Chci tvou sestru potkat!" Prohlásil Ittoki. "Zazpívám ji." Usmál jsem se. Ostatní také chtěli a tak jsme šli do dětského domova. Moje malá sestřička mi skočila kolem krku. "Hiro! Chyběl jsi mi!" Plakala mi na rameni. "Jsou tu na mě zlý, já chci jít s tebou." "Nemůžeš, nemám práci Yuki dokud si ji nenajdu nesvěří mi tě, promiň. Mám pro tebe ale překvapení." "Jaké?" Zeptala se a otřela si očka. V tom přišli na scénu Starish a zpívali svoji píseň 2000% láska. Zpívali pro mou malou sestru, která přímo zářila.

Když dozpívali vrhla se mi kolem krku. "Hiro ty jsi to splnil!" Zasmál jsem se. "Ovšem, přece splním svůj slib, daný ti má princezno." Poklekl jsem se skloněnou hlavou. "Dejte mi příkaz a já ho bez váhání splním, má princezno." Zasmála se. "Hlavně se mnou zůstaň, rytíři." Zvedl jsem hlavu. "Nic neudělám raději, má princezno."

Moje malá sestřička si pak ještě dlouho povídala se Starish a zpívala si s nimi. Tak se mi konečně podařilo splnit jí sen.


Pokračování >> Smutný houslista

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama